KONST / Oljemålningar / Nina björk 11408003
nr 1140 8003
Nina Björk
Nina Björk, "SJÖBRIS", 2016, olja på duk, signerad, 50x60 cm
Utrop:
4.000 kr - 6.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 19:42:47
100 kr
150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
1.100 kr
1.200 kr